Lot 63
Hollandse School (begin 20e eeuw)

Een uitgaansavond bij café Schiller, Rembrandtplein Amsterdam

draagt rechtsonder naam 'Witsen.'

aquarel op papier, 51x37 cm

€ 700,00
€ 900,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300