Lot 60
Jaap Nieweg (1877-1955)

Huisje in de sneeuw, mogelijk omgeving Bloemendaal

linksonder gemonogrammeerd en gedateerd 'JN./jan 1914'

olieverf op paneel, 26,5x35 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375