Lot 57
Arie Boers (1867-1947)

Taferelen in en om Dordrecht, o.a. het Weeshuisplein

6 taferelen waarvan 4 get. 'Arie Boers' en gedateerd '17

olieverf op paneel en karton, 6 taferelen in één lijst, elk paneel 13x20 cm, het geheel 39,5x78 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180