Lot 55
Theophile de Bock (1851-1904)

Bomenlaantje met zittende vrouw bij boom

rechtsonder gemonogrammeerd, in dorso resten oud handgeschreven etiket met nr. 239 en 'Th. de B', en 'Laan'.

olieverf op paneel, 50x38 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700