Lot 603
Louis Favre (1892-1956) (2x)

I. Naakt zittend met draperie I. De schimmen

I. gesigneerd en gedateerd 'L Favre/40' (rechtsonder)

wax schilderij op papier (2), 18x13 cm en 22x14,5 cm (met lijst: 39x31 cm en 46x35 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200