Lot 602
Louis Favre (1892-1956) (2x)

I. Stilleven met fruit II. Stilleven met druiven en glas

I. gesigneerd en gedateerd 'L. Favre 40' (rechtsonder) en gemaakt in 1940 II. gesigneerd 'Louis Favre' (linksboven) en gemaakt in 1930

wax schilderij op papier (2), 15x22 cm en 15x19 cm (met lijst: 36x40 cm en 36x37 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100