Lot 592
Rob van Koningsbruggen (1948)

kleurendruk, niet genummerd, gesigneerd met potlood en gedateerd 'R. Koningsbrugge 1994' (rechtsonder).

59,5x64 cm (met lijst: 62x67 cm)

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 80