Lot 591
Jef Diederen (1920-2009)

kleurenhoutsnede, gesigneerd met potlood en gedateerd '87 (rechtsonder), genummerd 29/50.

63x93 cm (met lijst: 70,5x101 cm)

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 100