Lot 596
Louis Favre (1892-1956) (2x)

I. Pierrot II. De geliefden

de eerste gesigneerd en gedateerd 'L Favre 43' (linksboven) I. Gemaakt in 1943.

wax schilderij op papier (2), 13x13 en 12,5x14 cm (met lijst: 34x31 cm en 32,5x31 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140