Lot 590
Peter Struycken (1939) (2x)

Zonder titel (2)

beide met potlood gesigneerd 'P. Strucyken' (linksonder)

zeefdruk op papier, genummerd 148 en 132/200 resp., afbeelding: elk 40x40 cm (met lijst: 50x50 cm)

Conditie: de lichtgroene prent met diverse beschadigingen langs de randen (kreukels, beschadigingen in het paper en watervlekken), de tweede prent in goede conditie, behalve onopvallende streepjes op de druk.

€ 200,00
€ 300,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240