Lot 588
Ru van Rossem (1924-2007)

'Surveyor II'

gesigneerd en gedateerd 'Ru van Rossem '68' (rechtsonder) met potlood, getiteld met potlood 'surveyor II' en genummerd '24/35' (linksonder)

aquatint, 59x49 cm (met lijst: 86x69 cm)

€ 50,00
€ 100,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40