Lot 587
Ciano Siewert (1942)

'Bij Akkrum'

gesigneerd en gedateerd 'Ciano Siewert '79' (linksonder)

aquarel, 46x66 cm (met lijst: 61x81 cm)

Provenance: Kunsthandel Gebroeders Douwes, Amsterdam, Tentoonstelling 'Ciano Siewert' (26 nov t/m 15 dec 1979).

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300