Lot 537
Indonesian Art Sale Online |19 November 2020
Tatang Kuncoro (?-1993)

Een Javaanse vrouw met een waterkan onder een boom

gesigneerd en gedateerd 'Koentjoro / 66' (linksonder)

olieverf op board, 44x59,5 cm

€ 400,00
€ 500,00

Startbod: € 350