Lot 47
Naar Willem Roelofs (19e eeuw)

Vissers in roeiboot aan de waterkant bij een molen

draagt rechtsonder naam W. Roelofs

olieverf op doek, 42x56,5 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400