Lot 43
Omgeving van Willem Roelofs (19e eeuw)

Boomrijk landschap met figuren wadend naar de overkant van een riviertje

rechtsonder get. in initialen en gedateerd 'B.C.K. 49'

olieverf op paneel, 19,5x25,5 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500