Lot 42
Hollandse School (19e eeuw)

Hollandse stadskade met figuren bij een ophaalbrug en aangemeerde boten

draagt naam 'Chr. Dommelshuzen'

olieverf op doek, 31x42 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300