Lot 150
Europese School (rond 1900)

Maria en Jozef met de jonge Christus en Johannes de doper

olieverf op paneel, 62x43 cm (met lijst: 82x62 cm)

Conditie: Oude restauraties. Geparketteerd. Vergeeld vernis.

€ 500,00
€ 1.000,00

Startbod: € 500