Lot 41
Hollandse School (17e eeuw)

Italianiserend landschap met herderin en vissers bij een waterval / An Italianate landscape with fishermen and a sherpherdess with cattle near a waterfall

olieverf op doek, 91x124 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750