Lot 38
Antoine Blanchard (1910-1988)

'Quai d'Orsay, Paris'

rechtsonder get. 'Antoine. Blanchard.'; tevens get. en getiteld in dorso, en met atelier-stempel van de kunstenaar

olieverf op doek, 33x46 cm

Herkomst:
-Voorheen bij Robert Noortman Gallery, Hulsberg, alwaar gekocht door de huidige eigenaar.

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.600,00

Hamerprijs: € 1.600