Lot 586
Kees Hos (1916)

Stadsgezicht

gedateerd en gesigneerd '52 HOS' (rechtsonder)

gouache op papier, 49x39 cm (met lijst: 73x53 cm)

Conditie: papier gebobbeld, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40