Lot 528
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 9 September 2020
Christoffel Albertus Vos (1813-1877)

De dame meenemen voor een ritje te paard langs de rivier

gesigneerd 'CA Vos' (linksonder)

olieverf op paneel, 20x27 cm (met lijst: 34x40 cm)

Conditie: craquelé, verder goed, restauratie aan paneel

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000