Lot 551
Lili Pieter van Leer (1905-1966)

'Joueurs de rugby'

gesigneerd 'Pieter' en gedateerd '51 (rechtsonder)

olieverf op doek, 37x45 cm (met lijst: 52x60 cm)

Herkomst:
-Kunsthandel E.J. van Wisselingh & Co, Naarden, no. S 6170*

€ 100,00
€ 150,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375