Lot 27
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)

Portret van Nora, dochter van de kunstenaar

rechtsboven get. en gedateerd 'J.H. van Mastenbroek 1908'; tevens in dorso get., gedateerd en getiteld 'Nora JH van Mastenbroek 1908'

olieverf op doek, 70x51 cm

Herkomst: -Veiling, Christie's, Amsterdam, 26 April 2006, lot 101.

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000