Lot 26
Hollandse School (1e helft 20e eeuw)

Vlijtige arbeid bij het haardvuur

rechtonder onduidelijk get., mogelijk Wartena

olieverf op doek, 55x65 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325