Lot 25
Europese School (19e eeuw)

Herder met vee bij een voorde

linksonder onduidelijk get. en gedateerd '51

olieverf op paneel, 27x37 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240