Lot 24
Beschikbaar in aftersales
Hollandse School (19e eeuw)

Herders met vee op een landweg / Shepherds with cattle on a country road in a hill landscape

draagt rechtsonder naam 'A. v Velde'

olieverf op paneel, 33x44 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400