Lot 96
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)

Twee schetsen van een huis te Enkhuizen (recto/verso)

gesigneerd 'Klinkenberg Enkhuizen' (linksonder) en genummerd '14' (rechstonder), de andere tekening op de achterzijde ook gesigneerd

recto: aquarel en potlood, 17x22 cm (met lijst: 37x40 cm) verso: potlood op papier, 20x16 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90