Lot 21
Johan Anthonie Langendijk (1780-1818)

Reizigers bij een kruispunt / At the crossroads

rechtsonder get. en gedateerd 'J: A: Langendijk inv: a fecit 1811'

aquarel en inkt op papier, 36,5x50 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450