Lot 20
Jan Weissenbruch (1822-1880)

Boten op kalm water / A tranquil day on the river

gesigneerd en gedateerd 'J Weissenbruch F 48.' (rechtsonder)

aquarel op papier, 20,5x29,5 cm

Herkomst: -Collectie familie Weissenbruch; via nalatenschap in de collectie van de huidige eigenaar.

Conditie: Papier verkleurd. Aan de randen met niet-zuurvrije tape in passe-partout geplakt.

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 900