Lot 19
Jan Weissenbruch (1822-1880)

De Veerpoort van Leerdam

rechtsonder get. 'Jan Weissenbruch F.' Te dateren rond circa 1860

aquarel op papier, 20,5x26,5 cm

Herkomst: -Collectie familie Weissenbruch; via nalatenschap in de collectie van de huidige eigenaar.

Vergelijk dit werk met een olieverfschilderij door Weissenbruch met dezelfde compositie in de Royal Collection, Osborne House, Osborne / Please compare to an oil on panel with the same composition by Jan Weissenbruch in the Royal Collection, Osborne House, Osborne.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100