Lot 18
Hollandse School (17e eeuw)

Drinkende en feestende dorpelingen bij een herberg / Dancing peasants near an inn

olieverf op doek, 79x89 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000