Lot 11
Paul Jean Clays (1819-1900)

Een vissershaven / Activities in a small fisherman's harbour

linksonder get. en gedateerd 'P.J. Clays '86'

olieverf op doek, 74x100 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550