Lot 585
Ton de Kroon (1948)

kleurenpotloodtekening, 'In 't hooi', gesigneerd met initalen, betiteld en gedateerd '90.

78x100 cm (met lijst: 101x121 cm)

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 70