Lot 5
Hans van Ieperen (1909-1995)

Akker in de sneeuw;
in dorso: Bomen

rechtsonder get.

olieverf op board, 39x49 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220