Lot 95
Franse School (eerste helft 19e eeuw)

Le costume français

gesigneerd in initialen 'LAE' en gedateerd 'Nov. 1819' (linksonder) en getiteld 'Français' (in het midden)

aquarel en pen, 16,5x10 cm (met lijst: 19x12 cm)

Conditie: papier vergeeld

€ 80,00
€ 120,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60