Lot 583
Jan Stekelenburg (1922-1977)

Artis

aquarel en potlood op papier, 10x7 cm (met lijst: 23x19 cm)

Herkomst: Rueb Kunsthandel, Amsterdam, Jan Stekelenburg (1922-1977) 'de jaren vijftig' (3-10 nov 2002).

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 160