Lot 582
Hans van Ieperen (1909-1995)

Dorpskerk

gesigneerd 'v Ieperen' (rechtsonder) en in dorso op etiket getiteld en geannoteerd met het adres van de kunstenaar

olieverf op (card?-)board, 55x63 cm (met lijst: 82x90 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260