Lot 581
Hans van Ieperen (1909-1995)

'Wit huis met oranje dak'

gesigneerd 'v Ieperen' (rechtsonder) en tevens in dorso op etiket getiteld

olieverf op board, 50x60 cm (met lijst: 76x86 cm)

€ 250,00
€ 350,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140