Lot 579
Johannes Theodorus ‘Jan’ Giesen (1900-1983)

Bouwwerkzamheden in lentelandschap

gesigneerd en gedateerd 'Jan Giesen/26' (rechtsonder)

olieverf op doek, 43,5x62 cm (met lijst: 56x75 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260