Lot 578
Hans van Ieperen (1909-1995)

Landschap met huizen bij en wei

gesigneerd 'v Ieperen' (rechtsonder)

olieverf op board, 48x79 cm (met lijst: 70x100 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160