Lot 94
Joop Kropff (1892-1979)

Narcissen in groene vaas

gesigneerd 'Joop Kropff' (linksonder)

olieverf op karton, 46x34 cm (met lijst: 63x53 cm)

€ 150,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100