Lot 93
Jan Knikker (1889-1957)

Vroege ochtend op een Hollandse polderplas

gesigneerd 'Jan. Knikker.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 90,5x70,5 cm)

€ 150,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160