Lot 9
December veiling 2014
Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970)

Zeegezicht met zeilboten aan de horizon

rechtsonder get. en gedateerd 1956

olieverf op board, 58x98 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100