Lot 584
Clary Mastenbroek (1947)

Bedreiging

gesigneerd met initialen en gedateerd 'CM76' (rechtsonder)

olieverf op doek, 29x39 cm (met lijst: 45,5x55,5 cm)

€ 200,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180