Lot 91
Charles William Meredith van de Velde (1818-1898)

Gezicht op een rivier tussen de bergen in Zwitserland

gesigneerd met initialen 'W.v.d.V.' (rechtsonder)

aquarel, 25x35 cm (met lijst: 47x57 cm)

Conditie: redelijk goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200