Lot 89
J. Dodd (19e eeuw)

Interieur met een oude vrouw

gesigneerd 'J. Dodd.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 39,5x32,5 cm (met lijst: 56x48 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vergeeld, craquelé

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400