Lot 88
Henri Vos (1883-1959)

Zonnig landschap

gesigneerd 'Henri Vos' (rechtsonder)

olieverf op board, 38x48 cm (met lijst: 60x70 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, fijn craquelé, verder goed

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40