Lot 196
Barend Blankert (1941)

Stilleven met groentes

in dorso get. en annotatie 'Curaçao (Rooi Catootje)' en gedateerd aug. 1977

olieverf op paneel, 23,5x49 cm

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 2.400,00

Hamerprijs: € 2.400