Lot 575
Onno C. Hooymeijer (1958) (2x)

Famous Piano Players

beide gesigneerd en gedateerd 'O.C Hooymeyer 92', tevens gesigneerd, getiteld en gedateerd (op de achterkant)

olieverf op hout met 'mini piano', elk 31x30x7 cm

€ 400,00
€ 500,00

Startbod: € 300