Lot 83
Frederik Lodewijk Huygens (1802-1887)

De aanval

gesigneerd 'FLHuygens ft' (rechtsonder), biografie van de kunstenaar en stempel op de achterkant

olieverf op karton, 16x24 cm (met lijst: 31x39 cm)

Conditie: craquelé

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50